Sousedé
(1/21)
Nízkonákladový byt s vlastním topením a parkováním
2 290 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:22K146BO
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:48 m2
Datum aktualizace:11. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt k vlastnímu bydlení, kde nechcete řešit rekonstrukci nebo hledáte byt jako investici, který můžete dále pronajímat? Máme pro Vás zajímavou nabídku. Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt, který se nachází v klidné a pěkné lokalitě. Byt je v osobním vlastnictví s vlastním topením, což je při dnešních cenách energií velká výhoda. Měsíční náklady na byt cca 2.500,- Kč včetně fondu oprav, který činí 340,- Kč měsíčně a zálohy na elektřinu cca 1.000,-Kč měsíčně. Klidný rohový byt, kde už neslyšíte žádné sousedy s výměrou 43 m² se nachází ve 3. NP s výtahem. Součástí bytu je zděná, prostorná komora, která sloužila jako šatna a také sklepní kóje. Ze zadního pokoje se dá vstoupit na střechu, kterou lze popřípadě využívat jako terasu.
Dispozice: prostorná vstupní chodba ( 7,7 m²) s koupelnou a WC (4 m²), ze které se vchází do pokoje s kuchyní (17 m²) a dále pak do dalšího pokoje (14 m²). Další výhodou je bezproblémové parkování na parkovišti za domem. Byt je okamžitě k nastěhování a čeká jen na Vás. Jeli vaše představa o ceně bytu jiná, zavolejte mi 605 248 207 a já to projednám s majitelem. Těším se na setkání s Vámi. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V soulad s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G..

Základní údaje

ID nemovitosti
22K146BO
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
48m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Věra Petrů
Věra Petrů
Zobrazit
kontakt
Reality GAIA, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé