Sousedé
(1/4)
5 145 000 Kč
ID nemovitosti:18549
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Podlahová plocha:56 m2
Datum aktualizace:29. března 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme bytovou jednotku 2+kk ve výstavbě o podlahové ploše 55,9 m2 nacházející se ve vstupním podlaží domu v Brně - Řečkovicích.

Vstup je do předsíně, ze které jsou přístupné všechny místnosti v bytě - obytný prostor s kuchyňským koutem 20,8 m2, ložnice 14,2 m2, šatna a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Z obou pokojů je přístupný balkon s jižní orientací. Je možné dokoupit garážové stání v suterénu domu nebo parkovací stání před domem, prodejní ceny budou sděleny dodatečně. Klient si může zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Termín dokončení bytového domu je stanoven na podzim 2023. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, byt lze použít jako zástavu úvěru. Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu a zastavěném pozemku. Městská část Řečkovice je vyhledávanou lokalitou pro bydlení díky okolní přírodě se současným komfortem blízkosti města.

Základní údaje

ID nemovitosti
18549
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
54m2
Užitná plocha
54m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jarmila Pitlová
Jarmila Pitlová
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé