Sousedé
(1/19)
4 050 000 Kč
ID nemovitosti:01Bv2301
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:51 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:8. prosince 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Hledáte vhodné BYDLENÍ nebo snad REKREAČNÍ BYT ?
Byty v Trutnově jsou tím ideálním řešením. Trutnov je moderním městem s kompletním zázemím. Má skvělou polohu jako výchozí bod jednak k výletům do Krkonoš (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou) nebo do dalších zajímavých míst (golfový areál Grund Resort, Adršpašské skály, Kuks, ZOO ve Dvoře Králové). Dalším bonusem je, že do 5 let zde povede páteřní trasa dálnice D11 směrem na Polsko. Z Prahy do Trutnova se tak dostanete za hodinu !
Nabízím k prodeji byt 2+kk s balkonem (8,3m2) o podlahové ploše 50,8m2 vč. příslušenství, které tvoří sklep umístěný v suterénu domu. Tento byt se pyšní zajímavým designovým prvkem (rohové okno), je umístěný v 3.NP novostavby bytového domu A1, v severní věži, který byl zkolaudován koncem roku 2022. Byt s touto dispozicí Vám mohu nabídnout v severní i v jižní věži ve 3.NP a 4.NP.
Bytový dům A1 je moderní stavba, kterou tvoří dvě obytné „věže“ (severní a jižní), které jsou propojeny na úrovni přízemí parkovacími místy. Je umístěný v atraktivní části města Trutnova, lokalita Horní Předměstí a je součástí komplexu bytových domů KASÁRNA. V docházkové vzdálenosti jak centrum města, tak nákupní možnosti, procházky do přírody nebo ZŠ. Má šest podlaží s jedním podlažím podzemním a pěti podlažími nadzemními. Suterén domu je zapuštěný a je využit pro parkovací místa, sklepní kóje k jednotlivým bytům, technické zázemí domu a společné prostory. K bytu je možné zakoupení vlastního parkovacího místa v ceně 250.000,- Kč.
V 1.NP je umístěno celkem 8 bytových jednotek, z nichž některé mají terasy a některé balkony. V 2.,3. a 4.NP je celkem 24 bytů z čehož každý byt má svůj prostorný balkon. V 5. NP, které je řešené jako částečně ustoupené jsou v každé věži umístěné dva byty s krásnými terasami. V každé věži je tedy umístěno 18 bytů, které nabízí kvalitní a moderní bydlení. Každý byt má svůj sklep v suterénu domu.
Dispozice bytů jsou od 1+kk až po 3+kk. Jsou řešeny moderním způsobem reflektujícím současný životní styl, kde dominantní obytný prostor zahrnuje jak obývací pokoj, jídelnu tak i kuchyň. Kuchyňská linka není součástí dodávky, je zde však připravený odtah pro napojení digestoře, rozvod vody a odpadu a jsou zde připravené volné kabelové vývody ukončené v instalačních krabicích. V obytných místnostech jsou na podlaze plovoucí laminátové podlahy. Koupelny jsou vybaveny zařizovacími předměty (sprchový kout, umyvadlo, toaleta, topné těleso), přívod pro pračku, na podlaze je použita dlažba. Vchod do bytu je zajištěn protipožárními, bezpečnostními dveřmi. Interiérové dveře jsou dřevěné, atypického rozměru s nadsvětlíkem.
Bytový dům je napojený na veřejnou kanalizaci, na veřejný vodovodní řád a v budově má umístěnou výměníkovou stanici (ústřední dálkové vytápění). Byty jsou vhodné jak k bydlení, tak jako investice (pronájem).
Půdorysy a ceny jednotlivých bytů najdete na https://www.bydlenitrutnov.cz/.
Bydlení v novostavbě má mnoho výhod. Jednak je úspornější díky kvalitnějším technologiím, materiálům a výborné izolaci, díky čemuž výrazně ušetříte na energiích. Na byt dostanete záruku, jako na každý spotřebič, který si koupíte. Máte možnost si zakoupit vlastní parkovací místo. Avšak pozor, kdo dřív přijde, má přednost. Bydlení je komfortnější, protože na rozdíl od jiných bytových domů, je v našem domě vždy výtah, kterým se dostanete z garáže až k bytu.
Uvedená cena bytu (4.050.000,- Kč) je za byt č. 591/32 2+kk o celkové podlahové ploše 50,8m2, umístěný ve 3.NP.
Máte zájem o prohlídku bytu ? Neváhejte mě kontaktovat: 608 883 011.Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vytápění podrobnosti
Radiátory
Zateplení
Zateplená polystyrenem
ID nemovitosti
01Bv2301
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
51m2
Plocha balkonu
8m2
Místností
2
Patro
3
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Martina Hendrychová
Mgr. Martina Hendrychová
Zobrazit
kontakt
RAKO reality IN s.r.o.

© 2023 Sousedé