Sousedé
(1/16)
GR_1_3333_REZERVACE.jpg
prodáno
ID nemovitosti:1.333
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Datum aktualizace:8. dubna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

"Vítejte v krásném slunném bytě 2kk v blízkosti centra města! Tento byt je ideálním místem pro ty, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení. S vlastním parkovacím stáním v garáži a prostorným sklepem, nebudete mít starosti s parkováním nebo nedostatkem úložného prostoru. Dvě terasy o velikosti 9,5 a 4,5 m2. Energetická třída "B" tedy druhá nejlepší.

Vnitřek bytu je částečně vybaven novým a nepoužitým nábytkem, velkoplošnou TV. Můžete se okamžitě nastěhovat a začít se cítit jako doma. Velká obývací místnost nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a zábavu, a kuchyňský kout je vybaven veškerými potřebnými spotřebiči. Celková výměra 61.4m, terasy 14m2, opravdu krásný a velký sklep o výměře 5,8 m2, garážové stání 13,5 m2. Součástí prodejní ceny.

Okolí nabízí skvělou dostupnost veškerých obchodů, restaurací a veřejné dopravy. Můžete si užít výhody života ve městě a zároveň se těšit na klidnou a příjemnou atmosféru tohoto bytu.

Neztrácejte čas a přijďte si tento slunný byt prohlédnout co nejdříve. Je připraven na nového majitele, který si zde vytvoří svůj vlastní domov."

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vodovod - vlastní zdroj, vybavení: kuchyňská linka, lednice, nábytek, pračka, sporák, sprchový kout, televize, zděné jádro, sklep, terasa, rozvody PC sítě

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Skeletová
Balkony, lodžie, terasy
LodžieTerasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednicePračkaSporák
ID nemovitosti
1.333
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
61m2
Místností
1
Patro
9
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Rázek
Martin Rázek
Zobrazit
kontakt
GEKKO REALITY

© 2024 Sousedé