Sousedé
(1/14)
2 775 000 Kč
ID nemovitosti:N00065
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Datum aktualizace:15. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Využijte možnost výhodného družstevního financování bytů v bytovém domě. Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt č. 3 o velikosti 65m2. dispozičně 2 + KK v 1 NP bytového domu. Vchodem do bytového domu vstupujete do haly.Po schodišti do 1NP a po levé straně jsou vchodové dveře do bytu.
Za vstupními dveřmi je zádveří bytu, po pravé straně koupelna s WC a z koupelny dále technická místnost s kotlem na ohřev vody a vytápění bytu. Dále ze zádveří přímo vcházíte do ložnice která má velikost 17m2. V prostoru předsíně vpravo oceníte místo na vestavěnou skříň a botník. Dále vcházíte do obývací místnosti o velikosti 29m2 . Zde máte k dispozici prostor k vytvoření obytné místnosti s kuchyní, jídelním koutem, sedačkou, televizí, apod.
Byty v tomto domě procházejí pečlivou rekonstrukcí včetně nových dřevěných oken, podlah, štuků, příček, stoupaček a odpadů.
Ke každému bytu náleží vyhrazené stání u domu – na vlastním pozemku.
Krásný, nově zrekonstruovaný 3. patrový bytový dům s pozemkem, kde je možnost vytvoření zahrádek, přístřešků na odpočinek, posezení, grilování či dětského hřiště.
Tato zahrada má velikost 900m2.
Obec Petrovice je jen 20min. pohodlné cesty autem z Liberce. Do Žitavy trvá cesta autem 13 min.
Bytový dům je umístěn na okraji obce, v centru cyklostezek a turistických tras (zřícenina hradu Starý Falkenburk- 56 min. pěší procházkou a 2 hodiny na Oybin). V současné době je již možná rezervace, která je ve výši 90 000,- Kč a je součástí kupní ceny.
Pro další informace, či sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte makléře nabídky. V případě zájmu vyřídíme i financování za nejlepších podmínek HU zcela zdarma.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
ID nemovitosti
N00065
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
65m2
Plocha sklepa
4m2
Užitná plocha
65m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kamila Křížová
Kamila Křížová
Zobrazit
kontakt
Reality Profesionálně - Kamila Křížová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé