Sousedé
(1/5)
@renemuska #developerskyprojekt #UDUBU #machovojez
3 978 800 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:04846
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:43 m2
Datum aktualizace:13. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie80 kWh/m2

Popis nemovitosti

Předprodej investičních bytů v Doksech zahájen.Ke koupi Vám nabízíme bytovou jednotku z nového developerského projektu U DUBU.To nejdůležitější v bodech:- Byt 2+kk o užitné ploše 43 m2 s lodžií 6,6 m2.- Jednotky budou kompletně stavebně dokončeny (podlahy, malba, sanita, zárubně a dveře, příprava pro kuchyni)- Sklad na kola v ceně.- Sklep v ceně.- Parkovací stání v ceně.- Byt se nabývá do osobního vlastnictví.- Před domem bude k dispozici společná pergola a dětské hřiště.- Celkem 16 bytových jednotek ve dvou budovách.- Dispozice 2+kk, 2+1 a 3+kk.- Jednotky k celoročnímu využívání.- Již vydané stavební povolení.- Plánovaný počátek výstavby 2Q/2023. - Očekávané dokončení 2Q/2024Projekt se nachází v malebném lesnatém prostředí Máchova jezera v okrajové části města Doksy s velmi dobrou občanskou vybaveností a mnoha zajímavými místy. Kromě Máchova jezera a jemu nedaleké Národní přírodní památky SWAMP se v Doksech nachází zámek, Zoopark nebo Muzeum Karla Hynka Máchy. Ve dvou budovách je k prodeji celkem 16 bytových jednotek. Orientace domů respektuje tři krásné vzrostlé duby, se kterými jsou objekty na dosah, čímž je umocněn úzký kontakt bydlení s přírodou. Oba objekty jsou si vzájemně podobné, vytváří pár, jejich ukotvení na pozemku vytváří plochu pro setkávání a další přidružené funkce. Jednoduchá forma dvoupodlažní hmoty se sedlovou střechou, kompletně obložená dřevěnými latěmi nebo falcovaným plechem, bude doplněna o betonovou strukturu se schodištěm a pavlačemi z jedné a s lodžiemi z druhé strany. Pozemek kolem budov bude věnován parkovacím plochám, soukromým zahrádkám a společným plochám s pergolou či zahradní houpačkou jakožto místo pro setkávání a relaxaci. Začátek výstavby je plánován na 2Q/2023, dokončení projektu pak ve 2Q/2024. Byty budou kompletně dokončeny (podlahy, malba, sanita, zárubně a dveře), na novém majitel bude pořízení kuchyně a nábytku.Neváhejte mě kontaktovat pro více informací, či zaslání kompletního ceníku.Budu se těšit na viděnou,René Muška, realitní makléř.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
04846
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Užitná plocha
43m2
Plocha lodžie
6m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - René Muška
René Muška
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé