Sousedé
(1/24)
2 690 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena zahrnuje realitní a právní servis
ID nemovitosti:352727
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Plocha pozemku:55 m2
Datum aktualizace:2. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2KK /55 m2/ v malebné krkonošské obci Poniklá. Byt se nachází v 2NP bytového domu, který je umístěn v klidné části obce. Umístění bytového domu na vlastním velkém pozemku /1531 m2/ nabízí vlastníkům jednotek nejen krásné a klidné prostředí u břehu řeky Jizery, ale možnost využití zahrady např.k posezení, grilování, hraní s dětmi. Byt se skládá ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny. K bytu náleží sklepní kóje a možnost využití dalších společných prostor. Parkování je dostatek přímo u domu.
Vytápění bytu je zajištěno přímotopy /vzhledem k zateplení domu nízké náklady/, ohřev vody bojlerem, odpady svedeny do kanalizace a napojeno na obecní vodovod.
Pokud hledáte místo, kam byste rádi jezdili relaxovat, máte rádi přírodu, procházky, kolo, nebo lyže, tady si určitě přijdete na své. V nedalekém okolí jsou nádherná místa pro výlety. Atraktivní horská střediska jsou také v dosahu několika málo km. Nemusíte mít byt přímo v centru největších středisek, tady budete mít nadosah více. Doporučuji prohlídku tohoto bytu, ráda sdělím veškeré podrobnosti i k této zajímavé lokalitě.
Pro zájemce o trvalé bydlení je důležitá informace k občanské vybavenosti. Obec Poniklá má veškerou občanskou vybavenost.
Najděte si čas a přijďte na prohlídku!

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
352727
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
55m2
Užitná plocha
55m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiřina Beldová
Jiřina Beldová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Gold

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé