Sousedé
(1/7)
1
4 900 000 Kč
ID nemovitosti:RM-4.2-P
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:99 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie76 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní byt v novém projektu Rezidence Masarykova nedaleko centra.Byt nabízí moderní velká okna pro maximální světlost interiéru. Byt má kvalitní podlahy, podlahové vytápění, velkoformátové obklady a přípravou pro kuchyňskou linku. Bytový dům je zateplený, má izolační trojskla, vytápění domu je elektrické s podporou fotovoltaické elektrárny. Tím vším má dům nízkou spotřebu energie a ve výsledku zaplatíte méně než v běžném domě. Každý byt má parkovací stání (vnitřní / venkovní) a sklep o velikosti 2-4 m2. Bytový dům nabízí soukromou klidnou zahradu pro rezidenty domu, kde si mohou hrát děti, mít malou zahrádku nebo grilovat s přáteli.Z domu se do centra dostanete klidnou chůzí během několika minut. V okolí se nachází supermarket, autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací.Rovněž nabízíme službu rent to own. Klient si vybere byt, ve kterém bude po přechodnou dobu žít jako nájemník s předkupním právem. Až bude mít dostatek prostředků, vezme si hypotéku nebo sežene hotovost a nemovitost odkoupí, přičemž část sumy splatí už předem v rámci měsíčního nájmu. Při odkoupení nájemního bytu bude do ceny započtena část z celkové částky uhrazené za nájemní bydlení, do částky se nepočítají poplatky za ostatní služby spojené s nájemním bydlením.Současná akce: Nové ceny a kuchyně zdarma ke každému bytu platí do odvolání. Tento byt je možné zakoupit i do družstevní vlastnictví již při složení 20% ceny. Není tedy nutné prokazovat bance příjmy. Po splacení celé anuity přechází byt na Vás.Data splátek kupní ceny jsme schopni rozložit dle možností klienta.Sleva až 150 000 Kč je možná, v případě koupě bytu v provedení Shell & Core = Prostor má základní úpravu nosných stěn a vnitřních příček bez podlah, interiérových dveří, obkladů, dlažeb a sanity, což umožňuje zcela individuální řešení interiéru jak z pohledu designu, tak ekonomiky.Naše společnost v tomto projektu nabízí pro klienty garantovaný nájem, nebo hypoteční úvěr s úrokem 2,9%.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. Nabízíme i financování prodejem vaší předchozí nemovitosti, v tomto případě prodej načasujeme tak, aby celý proces proběhl hladce a vy jste se mohli stěhovat přímo do nového.Více informací naleznete na webu Rezidence Masarykova. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
RM-4.2-P
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
99m2
Plocha terasy
48m2
Patro
3
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé