Sousedé
(1/7)
1
980 000 Kč
Anuita:
3920000Kč
Poznámka k ceně: Celková cena bytu je složena z výše členského vkladu (částka v inzerátu) a výše anuity, která se následně splácí družstvu.
ID nemovitosti:RM-4.2-D
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:99 m2
Datum aktualizace:30. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie76 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní byty v novém projektu Rezidence Masarykova nedaleko centra.Družstevní výstavba je skvělou alternativou pro všechny, kteří hledají nový byt, a například na hypotéku nedosáhnou. U družstevního financování se nedokládá bonita. Úvěr na jednotlivé byty si totiž u banky bere celé družstvo, ne vy. Vy jste členem družstva. Abyste se jím stali, musíte uhradit tzv. členský vklad, jenž má hodnotu 20–30 % celkové ceny bytu. Celková cena bytu je složena z výše členského vkladu (částka v inzerátu) a výše anuity, která se následně splácí družstvu. Byt lze převést do osobního vlastnictví po splacení anuity. Družstevní bydlení šetří čas i peníze jak při koupi, tak i prodeji bytu. Při jeho koupi totiž nemusíte složitě dokládat příjmy. Navíc platíte pouze členský vklad, kdežto hypotéku si berete na mnohem větší částku. Pro více informací kontaktujte našeho prodejce. Z domu se do centra dostanete klidnou chůzí během několika minut, V okolí se nachází supermarket, autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací. Byt vybavíme standardy vyšší kvality a použité materiály si klient může zvolit z naší nabídky. Předáváme ve stavu obložených a vybavených koupelen, položených podlah a namontovaných interiérových dveří. Na střeše domu jsou solární panely, jenž šetří spotřebu energie v domě.Kolaudace projektu je naplánována na konec srpna 2022.Naše společnost v tomto projektu nabízí pro klienty garantovaný nájem, nebo hypoteční úvěr s úrokem 2,9%.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. Nabízíme i financování prodejem vaší předchozí nemovitosti, v tomto případě prodej načasujeme tak, aby celý proces proběhl hladce a vy jste se mohli stěhovat přímo do nového.Více informací naleznete na webu Rezidence Masarykova. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
RM-4.2-D
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
99m2
Plocha terasy
48m2
Patro
3
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé