Sousedé
(1/7)
viza - titulna2
4 310 000 Kč
ID nemovitosti:2.3
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:47 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie101 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nový byt v projektu novostavby Rezidence Únětice, Vaše nové bydlení v klidné obci u Prahy. V současné době je zahájen předprodej za nižší prodejní ceny. Ceny se budou po 30 % předprodanosti zvyšovat.Příjemná lokalita obklopená zelení, širokou škálou služeb a skvělou dopravní dostupností do Prahy. Promyšlené dispozice, kvalitní materiály a klidná lokalita dodávají modernímu bytovému domu specifickou atmosféru. V suterénu domu se nachází kryté parkovací stání. Komfort domu zvyšuje výtah. Novostavba má nízkou energetickou náročnost, a to díky kvalitním materiálům obvodových konstrukcí a izolačních trojskel. Zeleň a chodník okolo domu bude moderně upraven. Sleva až 150 000 Kč je možná, v případě koupě bytu v provedení Shell Core = Prostor má základní úpravu nosných stěn a vnitřních příček bez podlah, interiérových dveří, obkladů, dlažeb a sanity, což umožňuje zcela individuální řešení interiéru jak z pohledu designu, tak ekonomiky.Tento byt je možné zakoupit i do družstevní vlastnictví již při složení 20% ceny. Není tedy nutné prokazovat bance příjmy. Po splacení celé anuity přechází byt na Vás.Data splátek kupní ceny jsme schopni rozložit dle možností klienta.Naše společnost v tomto projektu nabízí pro klienty garantovaný nájem, nebo hypoteční úvěr s úrokem 2,9%.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. Nabízíme i financování prodejem vaší předchozí nemovitosti, v tomto případě prodej načasujeme tak, aby celý proces proběhl hladce a vy jste se mohli stěhovat přímo do nového.Více informací naleznete na webu RezidenceÚnětice. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
2.3
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
1m2
Užitná plocha
47m2
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé