Sousedé
(1/8)
2 350 000 Kč
ID nemovitosti:21836
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:50 m2
Datum aktualizace:22. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám prodej bytu o dispozici 2+KK, který se nachází v podkroví bytového domu v ul. Husova třída. Bytová jednotka byla nově vybudována z podkroví bytové domu v roce 2013 až 2014. K bytu náleží půdní prostor, který se nachází přímo nad bytem. Tudíž lze bytovou jednotku změnit na mezonetový byt o dispozici 3+KK. Půdní prostor je o přibližné výměře 16 m2. ( včetně šikmin). V bytě je udělána kvalitní omyvatelná omítka WEBER, střešní okna značky Velux. Rozvody elektřiny jsou v mědi. Po obývacím pokoji je rozvedené domácí kino, které by bylo možné zanechat. Vytápění bytu zajištuje elektro kotel a ohřev vody bojlerem. Součástí prodeje může být veškeré vybavení, vše na domluvě.
Další výhodou této bytové jednotky jsou nízké náklady na bydlení, jelikož je byt kvalitně zateplen a izolován. Na domě proběhla výměna střechy.

Doporučujeme prohlídku více info v RK.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Loft
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
21836
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Loudová
Kateřina Loudová
Zobrazit
kontakt
Carexim Group s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé