Sousedé
(1/10)
untitled-5
2 990 000 Kč
ID nemovitosti:00111
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:38 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Přemýšlíte kam v dnešní době uložit peníze? Nejlepší investicí je investování do nemovitosti, která vám zajistí pasivní příjem.Aktuální nabídka toho bytu v Benátkách nad Jizerou Vás nadchne. Jedná se o byt s platnou nájemní smlouvou. Současní nájemci s velmi dobrou platební morálkou v bytě bydlí již 3 roky. Bytová jednotka o dispozici 2+KK se nachází ve 3NP bytového domu o 12 bytových jednotkách. Bytový dům prošel kompletní revitalizací - plastová okna, zateplení, nová fasáda. Součástí bytového domu je sušárna a kočárkárna v přízemí domu.Bytová jednotka je po rekonstrukci, tudíž nevyžaduje žádné počáteční náklady. Nachází se zde prostorná ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelna a vstupní chodba. Součástí prodeje je i sklepní koje, která je umístěna v 1NP.Ve městě je veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, obchody, vlak, autobus). Díky umístění bytu je vše v docházkové vzdálenosti.Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.Zaujala Vás nabídka bytu a chcete vědět více informací? Tak neváhejte a přijďte na prohlídku, protože na té si každý z Vás již určitě udělá obrázek sám.Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí.Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
00111
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
38m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Veronika Novotná
Bc. Veronika Novotná
Zobrazit
kontakt
Středočeské makléřky

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé