Sousedé
(1/8)
Rezervace
2 750 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně realitních a právních služeb
ID nemovitosti:340507
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:42 m2
Plocha pozemku:42 m2
Datum vložení:26. května 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 2kk po rekonstrukci v ulici Za Školkou v Lázních Bohdaneč. Byt se nachází v 3 nadzemním podlaží bytového domu v klidné části města Lázně Bohdaneč. Byt je po částečné rekonstrukci koupelny a kuchyňského koutu. Přímo za domem se nachází základní a mateřská školka. V docházkové vzdálenosti sportovní hala. Velmi pěkné místo pro bydlení. Dostupnost do krajského města Pardubic je 15 minut. Do Hradce Králové je to autem 25 minut. Volný dle dohody.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
340507
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
42m2
Užitná plocha
42m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Marcel Zadrobílek
Ing. Marcel Zadrobílek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Infinity

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé