Sousedé
(1/11)
3 200 000 Kč
ID nemovitosti:354979
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:68 m2
Plocha pozemku:66 m2
Sklep:ANO
Datum vložení:5. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi byty s dispozicí 1kk a 2kk v novostavbě bytového domu v Uničově. Projekt bytového domu je koncipován jako startovací bydlení i jako příležitost investovat do nájemních bytů či do vlastního domova. Imobilní a starší občané nebo maminky s dětmi jistě ocení skladovací plochy sklepních kójí umístěné v přízemí domu v blízkosti výtahu. Všechny byty jsou navrženy v souladu s moderními trendy bydlení a jejich dispozice naplňují požadavek na maximálně efektivní využití obytné plochy každého bytu. 36 bytových jednotek na 5-ti podlažích s vnitřní podlahovou plochou bytů v rozmezí 27,5 m² až 68,5 m² nabízí k relaxaci vždy prostorný balkon nebo předzahrádku. Byty budou po stavební stránce kompletně dokončeny, při včasné rezervaci bytu možnost výběru designu interiéru. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností k veškeré občanské vybavenosti a je zde možnost si přikoupit vlastní parkovací místo přímo u domu. Zdarma zajistíme výhodné financování nákupu a také nabízíme nezávaznou konzultaci v případě, že by jste chtěli financovat nákup prodejem jiné nemovitosti. Více informací získáte na webových stránkách projektu "bytovydumjirihozpodebrad.cz" nebo u makléře zakázky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
354979
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
68m2
Plocha balkonu
6m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - David Kotrla
David Kotrla
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Elite Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé