Sousedé
(1/16)
10 900 000 Kč
ID nemovitosti:343752
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Plocha pozemku:58 m2
Datum aktualizace:25. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout koupi pěkného bytu po rekonstrukci z r. 2019 na strategickém místě památkové zóny v centru Prahy v dobře udržovaném domě s výtahem. Bytu dominuje velká obývací místnost spojená s kuchyňským koutem, průchozí šatna do pěkné ložnice, koupelna s toaletou a předsíň. Před samotným vstupem do bytu je oddělený společný vchod od schodiště pro dvě bytové jednotky. Veškeré úpravy celé nedávné rekonstrukce byly provedeny v nadstandardních materiálech, masívní parkety jsou v pokojích a dlažba v ostatních prostorech. Špaletová okna situována do ulice jsou dvě v pokoji a jedno v ložnici. Topení je řešené vlastním plynovým kotlem v předsíni, ohřev teplé vody průtokovým ohřívačem skrytým ve stropním podhledu nad koupelnou. Byt je nyní pronajímán s možností ukončení nájemní smlouvy při jeho zakoupení.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
343752
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
58m2
Užitná plocha
58m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Daniel Konopka
Daniel Konopka
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé