Sousedé
(1/6)
3 690 000 Kč
ID nemovitosti:215600
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Datum aktualizace:22. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Bidli Vám nabízí prodej bytu 2kk o rozloze 57 m2 v nově zkolaudovaném domě (v roce 2022) v Kostelci nad Orlicí.

Byt je možné koupit i formou družstevního bydlení. Při použití vlastních zdrojů ve výši 747 000 kč. Výhoda tohoto financování spočívá v tom, že není potřeba dokládat bonitu jako u klasického hypotečního úvěru. Byl lze samozřejmě koupit i do osobního vlastnictví.

Byt se nachází v přízemí, náleží k němu sklepní koje, venkovní parkovací stání a předzahrádka o rozloze 40 m2 přístupná rovnou z obývacího pokoje.

Výměry jednotlivých místností: obývací pokoj s kuchyňským koutem 27m (kuchyňská linka v ceně bytu), ložnice 17m, chodba 8m, koupelna 3,5m, samostatné WC. Přístup na předzahrádku je rovnou z obývacího pokoje.

V docházkové vzdálenosti od domu nalezneme kompletní občanskou vybavenost - MŠ, ZŠ, dětské hřiště, venkovní koupaliště, cyklostezky, autobusovou i vlakovou dopravu, obchody, supermarket (Penny), restaurace, poštu, čerpací stanici, lékárnu apod. a další služby a vyžití.

Z Kostelce nad Orlicí je výborné MHD spojení do větších měst jako je Hradec Králové, nebo okresní město Rychnov na Kněžnou.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
215600
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
57m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Dagmar Weishauptová
Dagmar Weishauptová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé