Sousedé
11 900 000 Kč
ID nemovitosti:389352
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:68 m2
Plocha pozemku:68 m2
Datum aktualizace:11. července 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Máme pro vás jedinečnou příležitost vlastnit apartmán Amethyst - byt s designovým interiérem, který nachází se v 3 patře v jednom z nejprestižnějších rezidenčních komplexů Rubin Palác, který projektoval známy italsky inženýr Stefano Stramigioli.
Byt se nachází v centru Karlových Varů, přímo v srdci Mlýnské kolonády, luxusních obchodů, restaurací a samozřejmě kulturních památek. Jeho výjimečná poloha umožňuje snadný přístup ke všem městským atrakcím, zatímco zároveň poskytuje klidné a bezpečné prostředí pro bydlení.
Apartmán je inspirován hlubokými odstíny barev drahokamu Amethyst, což dodává prostoru jedinečnou atmosféru a eleganci a je ztělesněním luxusu a moderního designu.
S celkovou plochou 68 m² se tento byt stává ideální volbou pro ty, kteří hledají exkluzivní a pohodlné bydlení. Apartmán nabízí elegantní obývací prostor, kvalitní plně vybavenou kuchyni spotřebiči značky Miele, stylovou ložnici, luxusní koupelnu vytvářející komfortní a moderní prostředí pro vaše bydlení.
Ještě jedním vzácným klenotem tohoto bytu je exkluzivní dekor od prémiové značky Hermés, který spolu s designovým nábytkem vytváří jedinečnou atmosféru luxusu a elegance.
Aby toho nebylo málo, bydlení v Rubin Paláce přináší štědré výhody: bezpečnostní služby, možnost vstupu do luxusní wellness centrum se saunou, také máte k dispozici masážní lehátka a elegantní vstupní hala se stylovým designem.
Pokud máte zájem o další informace nebo o prohlídku tohoto exkluzivního bytu v Rubin Paláci, neváhejte nás kontaktovat.
Jsme tu, abychom vám pomohli uskutečnit vaše bytové sny v jednom z nejprestižnějších rezidenčních komplexů v Karlových Varech.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
389352
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
68m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé