Sousedé
(1/11)
Rezervace
2 800 000 Kč
ID nemovitosti:373665
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:51 m2
Plocha pozemku:51 m2
Datum aktualizace:1. prosince 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nemovitost, která se nachází na adrese nábřeží Jana Palacha, Karlovy Vary. Tento exkluzivní byt o velikosti 2 + kk je skvělou volbou pro ty, kteří si přejí žít v vysokém standardu.
Jedná se o osobní vlastnictví v smíšeném objektu, který se nachází ve velmi dobrém stavu. Nemovitost je plně vybavena, takže nový majitel nemusí řešit žádné dodatečné náklady na zařízení. Na čtvrtém podlaží tohoto pětipodlažního objektu se nachází tento elegantní byt s podlahovou plochou 51m².
Jeho umístění je jedním z hlavních prodejních bodů. Nachází se v prestižní části Karlových Varů, přímo na nábřeží Jana Palacha. Z okna tohoto bytu se Vám naskýtá úchvatný výhled na okolní krajinu a řeku. Okolí nabízí luxusní obchody, kavárny a restaurace, které jsou jen kousek od Vašeho nového domova.
Tato nemovitost je dokonalým místem pro ty, kteří ocení luxusní a prostorné prostory. Byt je navržen tak, aby splňoval nejvyšší standardy a nabízel prvotřídní vybavení a materiály. Jeho interiér je laděn s důrazem na detaily a kvalitu.
Jestliže hledáte bydlení, které Vám nabídne nejen exkluzivitu, ale také vynikající umístění, nemovitost na nábřeží Jana Palacha je pro Vás ta správná volba. Prohlídka této nemovitosti je nezbytná k pochopení všech jejích unikátních prvků a kouzla, které Vám může nabídnout.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
373665
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
51m2
Užitná plocha
51m2
Patro
3
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Tatiana Volodina
Tatiana Volodina
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2023 Sousedé