Sousedé
(1/17)
4 460 000 Kč
ID nemovitosti:358891
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:57 m2
Datum aktualizace:21. srpna 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Bytový dům Tuhnice v Šumavské ulici je zcela nový projekt v jedné z nejoblíbenějších čtvrtí Karlových Varů. Dům je umístěn bezprostředně vedle základní školy, zastávky MHD a i další občanská vybavenost je v nejbližším okolí. Během 15 minut pěší chůze dojdete do centra města, které pozvolna navazuje na lázeňskou část. Přímo za domem se rozprostírají Lázeňské lesy, které svojí rozlehlostí, množstvím cest, jak na kolo, tak pro pěší, představují nekonečné možnosti oddechu a velmi příjemně stráveného volného času.
Výstavba tohoto bytového domu začala na podzim 2022 a ve druhém čtvrtletí tohoto roku budete již mít možnost vidět hrubou stavbu. Kolaudace a možnost nastěhování je plánována na duben 2024. Dům se staví z nejmodernějších materiálů a především s ohledem na energetickou úspornost.
V bytovém domě budou bytové jednotky od 1+KK až po mezonetové byty 5+KK.Každý byt má k dispozici sklep.
Ke každému bytu je možnost dokoupení parkovacího stání.
Nabízíme byt 2+KK o celkové ploše 57 m², který se nachází v přízemí. Výhodou bytu je i oddělená šatna o výměře 4,04 m². V přiloženém půdorysu máte možnost si prohlédnout dispozici bytu, která odpovídá všem moderním standardům. Byt bude standardně vybaven dřevěnou podlahou a v koupelně a WC velkoformátovou moderní dlažbou. Finální materiály je možno samozřejmě s developerem individuálně řešit.
Pro konkrétní informace k tomuto bytu, ale i celému projektu volejte makléře.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
358891
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
57m2
Užitná plocha
57m2
Energetická náročnost
B (i)
Foto - Tomáš Troller
Tomáš Troller
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2023 Sousedé