Sousedé
6 015 000 Kč
ID nemovitosti:327491
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:83 m2
Plocha pozemku:50 m2
Datum aktualizace:12. dubna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Hledáte moderní, pohodlné a bezpečné bydlení pro sebe? Nebo přemýšlíte nad výhodnou investici do budoucnosti své rodiny? Máme pro vás velice zajímavou nabídku.
Představujeme byt o dispozici 2+kk s dvěma terasami v právě stavějícím se bytovém domě v karlovarských Tuhnicích. Jedná se o velice klidné a zelené prostředí nacházející se v blízkosti centra města a s výbornou občanskou vybavenosti v minutové pěší dostupnosti. Během 5 minut pěší chůze se ocitnete v komerčním a správním centru města, kde maté k dispozici nejenom veškeré možné obchody a služby, ale i městské úřady společně s největší karlovarskou poliklinikou. Pokud byste se potřebovali dopravit do jiné časti města, vedle domu je k vaší dispozici autobusová zastávka, ze které se do 5 minut dostanete na centrální nádraží MHD.
Když jsme se zmínili o zeleném prostředí, nebylo to jenom tak. Tuhnice se plynule napojují na slavné karlovarské Lázeňské lesy proťaté četnými turistickými stezkami, po kterých se dostanete k těm nejhezčím přírodním památkám tohoto města. Rozhledna Diana, Linhart, Jelení skok a další budou pěkným zpříjemněním vaší turistické výpravy.
Bytový dům Tuhnice je zprostředkován odpovědné společností, kde je pohodlí a spokojenost klientu na prvním místě. Stavba se provádí z vysoce kvalitních stavebních a nadstandartních interiérových materiálů, zajištujících moderní a bezpečné provedení celého projektu.

Zaujala vás tato příležitost? Objednejte si schůzku a my vám rádi sdělíme veškeré potřebné informace ohledně tohoto projektu.
Líbí se vám okolní prostředí Bytového domu Tuhnice, ale mate jinou dispoziční představu? Vystavená bytová jednotka není jednou nabídkou naše společnosti v tomto bytovém domě. Naše společnost RE/MAX Glorion má výhradní právo na nabídku bytu v celém objektu. Pro bližší informace prosíme navštívit naše oficiální webové stránky: www.bdtuhnice.cz

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
327491
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
83m2
Plocha terasy
24m2
Patro
4
Počet garáží
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Irina Korsakova
Irina Korsakova
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé