Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:327491
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:83 m2
Plocha pozemku:50 m2
Datum aktualizace:29. května 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Hledáte moderní, pohodlné a bezpečné bydlení pro sebe? Nebo přemýšlíte nad výhodnou investici do budoucnosti své rodiny? Máme pro vás velice zajímavou nabídku.
Představujeme byt o dispozici 2+kk s dvěma terasami v právě stavějícím se bytovém domě v karlovarských Tuhnicích. Jedná se o velice klidné a zelené prostředí nacházející se v blízkosti centra města a s výbornou občanskou vybavenosti v minutové pěší dostupnosti. Během 5 minut pěší chůze se ocitnete v komerčním a správním centru města, kde maté k dispozici nejenom veškeré možné obchody a služby, ale i městské úřady společně s největší karlovarskou poliklinikou. Pokud byste se potřebovali dopravit do jiné časti města, vedle domu je k vaší dispozici autobusová zastávka, ze které se do 5 minut dostanete na centrální nádraží MHD.
Když jsme se zmínili o zeleném prostředí, nebylo to jenom tak. Tuhnice se plynule napojují na slavné karlovarské Lázeňské lesy proťaté četnými turistickými stezkami, po kterých se dostanete k těm nejhezčím přírodním památkám tohoto města. Rozhledna Diana, Linhart, Jelení skok a další budou pěkným zpříjemněním vaší turistické výpravy.
Bytový dům Tuhnice je zprostředkován odpovědné společností, kde je pohodlí a spokojenost klientu na prvním místě. Stavba se provádí z vysoce kvalitních stavebních a nadstandartních interiérových materiálů, zajištujících moderní a bezpečné provedení celého projektu.

Zaujala vás tato příležitost? Objednejte si schůzku a my vám rádi sdělíme veškeré potřebné informace ohledně tohoto projektu.
Líbí se vám okolní prostředí Bytového domu Tuhnice, ale mate jinou dispoziční představu? Vystavená bytová jednotka není jednou nabídkou naše společnosti v tomto bytovém domě. Naše společnost RE/MAX Glorion má výhradní právo na nabídku bytu v celém objektu. Pro bližší informace prosíme navštívit naše oficiální webové stránky: www.bdtuhnice.cz

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
327491
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
83m2
Patro
4
Energetická náročnost
B (i)
Foto - Irina Korsakova
Irina Korsakova
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé