Sousedé
5 942 000 Kč
ID nemovitosti:326496
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:64 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Bytový dům Tuhnice v Šumavské ulici je zcela nový projekt v jedné z nejoblíbenějších čtvrtí Karlových Varů. Dům je umístěn bezprostředně vedle základní školy, zastávky MHD a i další občanská vybavenost je v nejbližším okolí. Během 15 minut pěší chůze dojdete do centra města, které pozvolna navazuje na lázeňskou část. Přímo za domem se rozprostírají Lázeňské lesy, které svojí rozlehlostí, množstvím cest, jak na kolo, tak pro pěší, představují nekonečné možnosti oddechu a velmi příjemně stráveného volného času.
Výstavba tohoto bytového domu začala na podzim 2022 a ve druhém čtvrtletí tohoto roku budete již mít možnost vidět hrubou stavbu. Kolaudace a možnost nastěhování je plánována na červeň 2024. Dům se staví z nejmodernějších materiálů a především s ohledem na energetickou úspornost.
V bytovém domě budou bytové jednotky od 1+KK až po mezonetové byty 5+KK. Každý byt má k dispozice sklep. Ke každému bytu je možnost dokoupit parkovací stání.
Nabízíme byt o dispozici 2+kk v 3. NP č.17. Jedná se o prostorný byt o celkové výměře 64,64 m2. Byt disponuje velkou vstupní chodbou s možností umístění vestavných skříní. Stejně jako v ostatních bytech je WC odděleno od koupelny. V přiloženém půdorysu máte možnost si prohlédnout dispozici bytu, která odpovídá všem moderním standardům. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Byt bude standardně vybaven dřevěnou podlahou a v koupelně a WC velkoformátovou moderní dlažbou. Finální materiály je možno samozřejmě s developerem individuálně řešit. Součástí bytu jsou sklep o velikosti 2,45 m2.

Líbí se vám tento projekt? Objednejte si schůzku a my vám rádi sdělíme veškeré potřebné informace.
Líbí se vám okolní prostředí Bytového domu Tuhnice, ale máte jinou dispoziční představu? Vystavená bytová jednotka není jedinou nabídkou naší společnosti v tomto bytovém domě. Naše společnost RE/MAX Glorion má výhradní právo na nabídky bytu v celém objektu. Pro bližší informace prosím navštivte naše oficiální webové stránky:
https://www.bdtuhnice.cz
Pro konkrétní informace k tomuto bytu, ale i celému projektu volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
326496
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
65m2
Patro
2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Irina Korsakova
Irina Korsakova
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé