Sousedé
(1/10)
Vizualizace projektu
3 000 000 Kč
ID nemovitosti:350544
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:49 m2
Datum aktualizace:21. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi byt 2+kk o velikosti 49,8 m² v osobním vlastnictví nacházející se v přízemí (1.NP) projektu, který zaujme velmi příjemnou atmosférou, jelikož se nachází přímo u památkové zóny města Čáslav, kolem protéká říčka Brslenka a do 300 m vzdáleného centra dojdete kolem Podměstského mlýnu a rybníku.

Součástí areálu je společná klidová zóna, všechny byty mají svá vyhrazená parkovací místa, nalezneme zde prostor na grilování i možnost vlastní zeleninové zahrádky.

Doporučuji se podívat i na ostatní nabídky z projektu, který představuje kombinaci kvalitních materiálů, ekologických řešení i trvalého nadčasového stylu. Nejmenší byt má dispozici 1+kk a velikost 27 m², největší je mezonetový byt s úctyhodnou velikostí 198,50 m². Jednotlivé byty nabízí možnosti konkrétních doplňkových úprav a materiálů. Některé byty v přízemí budov jsou navržené i jako bezbariérové.

Město Čáslav, označované za bránu do Železných hor, obklopené souvislým pásem městského opevnění s 15 baštami a gotickou válcovou Otakarovou věží, pulzuje životem a nabízí plnou občanskou vybavenost s mnoha možnostmi pro trávení volného času - 200 m od projektu se nachází sportovní areál s krytým plaveckým bazénem, lázněmi, zimním stadionem, tenisovými kurty a mnoho dalšího. Dále jsou ve městě například čtyři základní školy, šest mateřských škol, nemocnice, kavárny nebo obchodní centrum. Za kulturou můžete do Dusíkova divadla, kina Miloše Formana nebo do letního kina v lesoparku Vodranty.

Výhodou projektu je i blízké vlakové nádraží (10 min Kutná Hora, 20 min Kolín, 1 hod. Praha) a autobusové nádraží. Zajímavé jsou i pracovní možnosti a významní zaměstnavatelé ve městě a okolí (společnost Zenit, Goldbeck Prefabeton, Ljunghall, Less & Timber a další).

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
350544
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Bc. Radomír Kočí, DiS.
Bc. Radomír Kočí, DiS.
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Search

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé