Sousedé
(1/11)
DSC_9477-HDR_web (1)
6 900 000 Kč
ID nemovitosti:228330
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Datum aktualizace:5. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představujeme Vám zajímavou jednotku na Vinohradech.Vnitřní užitná plocha objektu je 56 m2. K bytu náleží menší sklep a parkovací stání.Dispozice jednotky a její vlastnosti:Prostor se nachází v 1. nadzemním podlaží moderní rezidence Depo Grébovka, která disponuje recepcí, nádhernou společnou střešní terasou, privátním fitness pro milovníky sportu a také prádelnou se sušárnou.Momentálně je jednotka vedená jako rozestavěná, je zděná má oddělený vchod. Největší výhodou je možnost dokončení podle vlastních představ a požadavků. Objekt disponuje novými rozvody vody, elektřiny a odpadu.Výjimečná čtvrť s plnou občanskou vybaveností obklopená přírodou.Zastávka tramvaje Otakarova nebo Náměstí Bratří Synků se nachází cca 6 min pěší chůze; na Václavské náměstí se dostanete během 15 minut.Parkovací stáni? je v ceně a nachází se hned před domem.Nenechte si ujít tuto jedinečnou pr?i?lez?itost a kontaktujte nás pro další informace a dohodnuti? termi?nu prohli?dky.

Základní údaje

ID nemovitosti
228330
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
56m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Aleš Maček
Aleš Maček
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé