Sousedé
(1/25)
4 352 460 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:547
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Podlahová plocha:86 m2
Datum aktualizace:20. prosince 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji byt 2 + kk o obytné ploše 62 m2 + 24 m2 terasa ve třetím patře bytového projektu Zelený vršek v atraktivní lokalitě Kutná Hora - Žižkov.
Jedná se o poslední volný byt s velkou terasou a výhledem na téměř celou Kutnou Horu tomto bytovém domě.

Bytový dům byl kolaudován v roce 2012 a nabízí 22 bytových jednotek ve 4 nadzemních podlažích o velikosti 2+kk a 3+kk. Nachází se v nejvyhledávanější části Kutné Hory a bydlení v něm představuje spojení exkluzivní lokality, moderní architektury, kvalitního zpracování a snadno dostupného financování.

Byt je vybaven těmito standardy: plastová okna, obložkové interiérové dveře SAPELI odstín hruška, vstupní obložkové protipožární dveře SAPELI odstín hruška, v obytné části je plovoucí laminátová podlaha Dub country, na chodbě, WC a v koupelně je položena dlažba RAKO Vanity, dále v koupelnách vany, sprchové kouty a umyvadla JIKA a baterie NOVASERVIS. Ústřední vytápění je řešeno radiátory KORADO RADIK VK s termostatickými hlavicemi, vlastní měřiče spotřeby studené a teplé vody, televizní rozvod pro společnou anténu a satelit a datový rozvod.

K bytu náleží i venkovní parkovací stání.

Bytový dům Zelený vršek se nachází v okrajové části Kutné Hory, na místě, které vybízí k procházkám či výletům do blízkého okolí. Kromě celé řady kulturních památek, které se v Kutné Hoře nacházejí, je v dosahu veškerá síť obchodů, služeb a nechybějí ani zdravotnická zařízení, dětská hřiště, mateřská a základní škola.

Byt není zatížen hypotékou, ani jiným typem zástavního práva, nebo věcným břemenem a je možné ho financovat pomocí hypotečního úvěru.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
547
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
86m2
Užitná plocha
86m2
Plocha terasy
24m2
Místností
2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Milan Harák
Milan Harák
Zobrazit
kontakt
ŠMÍD & PARTNERS

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé