Sousedé
(1/13)
fotobytbroskvoňová (2)
4 590 000 Kč
ID nemovitosti:00785
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:51 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 2+kk s balkonem ve 2.NP domu s výtahem.Byt je v pěkném udržovaném stavu. K bytu náleží sklep.Celý dům prošel revitalizací, díky které jsou náklady na bydlení v rozumné výši do 3.500,-Kč + el. a plyn (pouze na vaření).Parkování je možné na přilehlém parkovišti u domu.Pro ty z vás, kteří by koupili byt k pronajímaní, jsem schopen ve velmi krátké době sehnat prověřené solventní klienty za měsíční nájemné 15-16.000,-Kč + energie.Okolí je velmi klidné s blízkým obchodem s potravinami, lékárnou, zastávkou MHD a dalšími obchody a službami. Pohodlně se rovněž dostanete do větších blízkých obchodů jako Globus, Decatlon či Bauhaus.A příroda je opravdu za rohem. Můžete vyrazit na pěknou procházku k medláneckému letišti či zabrouzdat do Zamilovaného hájku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
00785
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
51m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Mike Jiskra
Ing. Mike Jiskra
Zobrazit
kontakt
Frami Real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé