Sousedé
(1/12)
fotobytmikulaskovonamesti (2)
3 790 000 Kč
ID nemovitosti:00781
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:44 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+kk nacházející se v Brně - Starém Lískovci. Byt leží v osmém podlaží zrevitalizovaného panelového bytového domu (kamerový systém, střecha, zateplení, fasáda) s novým výtahem. Samotný byt o přibližné celkové výměře 44m2 se sestává z prostorného pokoje s kuchyňským koutem a jedné místnosti. Z pokoje lze vyjít na lodžii, odkud je kouzelný výhled a nic Vám nebrání ve výhledu.Někdy lze záhlednout i Pálavu.K bytu dále náleží sklep, parkovat vozidlo lze u domu. Byt se nachází v zeleni atria dvou ulic,kde hned u domu najdete pekárnu,lékarnu,veterinu nebo večerku.Dále k bytu sounáleží i společný prostor členů SVJ,který je momentálně nabídnut k prodeji a tak v budoucnu lze předpokládat zisk z prodeje.Městská část Starý Lískovec nabízí veškerou vybavenost potřebnou k příjemnému bydlení. V blízkosti bytového domu se nachází dvě mateřské školky i základní školy Labská nebo Vedlejší.Dále fakultní nemocnice nebo pár metrů od domu poliklinika se supermarketem, sportoviště,dětská hřiště,koupaliště či obchodní galerie Campus square.S centrem Brna i ostatními částmi města je Starý Lískovec propojen pravidelnými tramvajovými,autobusovými či trolejovými linkami.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
00781
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
44m2
Patro
7
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Lukáš Randis
Bc. Lukáš Randis
Zobrazit
kontakt
Frami Real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé