Sousedé
(1/7)
8 817 000 Kč
ID nemovitosti:J09093
Stav bytu:Bezvadný
Užitná plocha:41 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme byt 2+kk v novostavbě Praha 2 - Vinohrady. K bytu patří terasa (4,8 m²) balkon (8,6 m²), podlahová plocha bytu (41,2 m²), sklepní koje (1,7 m²) a v ceně je garážové stání. Byt se nachází ve 3. patře. Jeden pokoj je orientovaný na JV a druhý na SV. Jedná se o dům se čtyřmi patry. Tato jednotka poskytuje soukromí a bezpečné zázemí, ale současně se otevírají svěžesti přírody. Bytová jednotka je dokončena pouze do finálních povrchů včetně sanity a obsahuje přípravné body pro kuchyni. Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad zachovává i jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům je zasazený do úrodného svahu prosyceného zelení, skýtá příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole. Je možné se podívat na Showroom, kde se můžete inspirovat vybavením interiéru přímo na míru. Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje

ID nemovitosti
J09093
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
41m2
Obytná plocha
39m2
Užitná plocha
41m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavla Veselá
Pavla Veselá
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé