Sousedé
(1/14)
48711-460545
3 530 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:48711
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Obecní
Užitná plocha:62 m2
Datum aktualizace:12. května 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prostorný, světlý, krásně řešený byt 2+kk nacházející se v nové výstavbě v obci Kvíčovice. Obec Kvíčovice se nachází zhruba 2 km od města Holýšov, se kterým jsou Kvíčovice propojeny stezkou určenou pro cyklisty a chodce a místní komunikací pro řidiče. Obec míjí hlavní komunikace mezi Plzní a Domažlicemi směřující dále do Německa.Nabízený byt se nachází v prvním NP, přičemž obytná plocha činí 62 m2. K bytu náleží terasa o velikosti 7 m2 a také zahrada o velikosti 130 m2, která nabízí novým majitelům možnost si vybudovat zahradní domek dle vlastního vkusu. V bytě je zajištěn ohřev vody boilerem a samozřejmostí je celoplošné podlahové vytápění po celém bytě. Jsou zde osazená světla a hotová nová prostorná kuchyně. Další nespornou výhodou této nemovitosti je vlastní parkovací stání. Byt je určen k okamžitému nastěhování.Místo dostupné pro rodiny, které své děti chtějí v dnešní přeplněné době vychovávat dál od ruchu a přesto zůstat na dosah veškeré vybavenosti.Financování koupě je možné také hypotečním úvěrem, s jehož zajištěním vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
48711
Vlastnictví
Obecní (městský)
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
4m2
Užitná plocha
62m2
Plocha terasy
7m2
Patro
-1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé