Sousedé
(1/12)
47334-445772
4 300 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:47334
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:59 m2
Datum vložení:16. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji krásný, světlý byt 2+kk. Byt se prodává kompletně dokončený. Byt je vybaven podlahovými krytinami, dlažbou, obklady, kompletním sanitárním zařízením a radiátory. Vše ve vysokém standardu.Byt je umístěn v cihlovém domě několik kroků od centra města Velvary v ul. Chržínská. K bytu náleží parkovací místo, které se nachází ve dvoře.Byt č. 8 o podlahové ploše 59,80 m2 se nachází ve třetím nadzemním podlaží. Do třetího nadzemního podlaží se vstupuje po schodech. Bytový komplex reprezentuje moderní bydlení v bytech, které jsou vhodné pro jednotlivce i početnější rodiny.Výhodou je kombinace malého města a blízké přírody a dále vzdálenost do okolních měst jako jsou Kralupy, Slaný, Mělník a Praha. Ve městě je dostupná školka, základní škola, a běžné obchody.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
47334
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
59m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé