Sousedé
(1/5)
41022-357091
4 600 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně DPH 15%, včetně provize
ID nemovitosti:41022
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:8. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ve výhradním zastoupení k prodeji byty kategorie 1+kk a 2+kk s promyšleným půdorysem, vysokým standardem zpracování, potřebným zázemím pro uložení sportovního vybavení, včetně lyžárny a cykloboxu v suterénu domu. Příjemným doplňkem každého bytu je parkovací stání, které je v ceně bytu a prostorná terasa s atraktivním výhledem na pohoří Jeseníků. Investor poskytuje prostor pro individuální řešení v rámci klientských změn.Jedná se o byty v rámci developerského projektu „Byty Vrbno pod Pradědem“.Byty jsou prodávány s kompletním vybavením (podlahové krytiny, dveře, sanitární vybavení, elektrické podlahové topení atd.). Kuchyňské linky je možné na přání zákazníka objednat. Každý zákazník má možnost vybrat si barevné ladění dodávaného vybavení, a tak vytvořit svůj osobitý design celého bytu. Byty jsou určeny nejen k trvalému bydlení, ale i k rekreaci. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost: obchody, zavedené restaurace, útulná kavárna, hromadná doprava, zdravotnická zařízení. Kupní cenu lze financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, splátky kupní ceny jsou rozloženy na 10% po uzavření smlouvy o budoucí kupní smlouvě a zbývající část po kolaudaci bytu. Se zajištěním financování vám můžeme pomoci.Město Vrbno pod Pradědem je nazýváno branou do Jeseníků. Svým potenciálem zdravé přírody a kouzelných scenérií je město celoročně vyhledáváno sportovně založenými návštěvníky. Pro milovníky přírody je velkým lákadlem nedaleká skalní oblast – Ludvíkovské skalní město. Sportovní vyžití nabízí lyžařský areál nad městem na Vysoké hoře (200 metrů od bytového domu), kde se nachází bobová dráha, sjezdovka o délce 2,1 km, udržované běžecké trasy několika úrovní náročnosti, v létě lze zde využít bikepark. Milovníci cykloturistiky ocení hustou síť cyklostezek po celém regionu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
41022
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
53m2
Plocha terasy
9m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé