Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
1 890 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize
ID nemovitosti:18053
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:52 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:24. června 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+kk v 1. podlaží o velikosti 52 m2, se sklepní kójí o velikosti 2 m2. Budova, ve které se byt nachází, má celkem 4 patra včetně 1x podzemí. Byt se nachází v ulici Březohorská, lokalita Příbram VII a představuje atraktivní a praktické bydlení s vynikající občanskou vybaveností (pošta, škola, obchod, lékařské středisko,…). Možnost parkování před domem. Hlavní výhody bytu spočívají v jeho nedávné rekonstrukci. Vhodné i jako investice.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
18053
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
52m2
Užitná plocha
52m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - OK Reality
OK Reality
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde