Sousedé
(1/6)
fotka bez parktower.jpg
7 400 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně samostatné garáže
ID nemovitosti:N00136
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

POSLEDNÍ VOLNÉ BYTOVÉ JEDNOTKY - Exkluzivní příležitost bydlení - blok A + B ZKOLAUDOVÁN, předávání jednotek již probíhá.

Moderní bydlení v nově budovaném bytovém komplexu v centru města, na ulici Lorencova.

Celý komplex se skládá ze tří bloků s bytovými jednotkami o dispozicích 1kk, 2kk, 3kk a luxusními apartmány se střešními terasami.

Blok A - dvorní budova nabízí prostorově menší byty 1kk, 2kk - zde u některých je možná změna dispozice na 3kk, některé s lodžiemi, v 9.NP jsou umístěny byty 3kk s terasami i lodžiemi a ve střešní nástavbě v 10.NP se nachází vzdušné byty s velkými střešními terasami. ZKOLAUDOVÁNO. BJ předávány.

Blok B - uliční budova nabízí prostorově menší i klasické byty 1kk a 2kk a 5.NP tvoří pobytová zahrada s odpočinkovými zónami, grilem, letní kuchyní sloužící pro obyvatele bytů. Budou zde vysazeny okrasné traviny a keře. ZKOLAUDOVÁNO. BJ předávány.

Blok C - luxusní výšková stavba s luxusními byty v 5.-10. NP s dispozičně volnými byty s velkou světlou výškou, prosklené do výhledů do okolí a s terasou. Byty přístupny výtahem ze vstupního traktu do budovy se vstupní kavárnou.

Standardy bytů: vysoký standard kvality i komfortní zázemí, izolační trojskla, nadstandardní značkové vybavení koupelen, hluková izolace bytů, zateplení dle ČSN - úspora energie a tepla, citlivé oddělení relaxačních a obytných částí jednotek. Připraveny rozvody pro klimatizační jednotky, samostatný odtah z kuchyně a koupelny, samostatné měření energií.

Vybavenost komplexu: recepce, fitness, 2 rychlovýtahy, úklidové služby, vyhlídková terasa, skladovací prostory, cafeterie, party terasa, letní kuchyně, nabíjení elektromobilů, střežené parkovací stání, prostor vymezený pro mytí kol a domácích mazlíčků, vysokorychlostní připojení k internetu.

Postup financování: první splátka 10-30%, doplatek po předání jednotky 70-90%.

Možnost financovat zvýhodněnou hypotékou České spořitelny, a.s. přímo pro tento projekt.

Základní údaje

Parkování
Vlastní parkovací stání
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
ID nemovitosti
N00136
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
61m2
Užitná plocha
61m2
Patro
4
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Kateřina Struhelková
Bc. Kateřina Struhelková
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Nemovitosti Pozemky

© 2024 Sousedé