Sousedé
(1/9)
4 543 800 Kč
Poznámka k ceně: Byt přímo od developera, vč. všech poplatků, cena je platná do 30.12.2022
ID nemovitosti:172
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Podlahová plocha:52 m2
Datum aktualizace:7. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám nabízí novostavbu bytu 2+kk (ve výstavbě) o podlahové ploše 52,30 m2 v prvním patře cihlového domu v Benátkách nad Jizerou. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC, šatny a chodby. Součástí bytu je balkon a sklepní kóje. Byt se prodává ve standartním vybavení, které zahrnuje: laminátové plovoucí podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi, kompletní zařízení koupelny, bezpečnostní vstupní dveře a další. V této fázi výstavby si můžete standart zvolit podle svojí představy. K parkování je k dispozici zdarma venkovní parkovací stání nebo lze dokoupit samostatnou garáž s elektropohonem vrat v suterénu domu. Moderní soubor bytových domů roste na nádherném jižním prosluněném svahu města Benátek, s překrásným výhledem na zámek. Tato luxusní lokalita činí z těchto bytů jednu z nejkrásnějších a nejklidnějších obytných zón Benátek nad Jizerou, která poskytne majitelům bytových jednotek možnost nerušeného odpočinku a relaxace. Toto místo je obzvláště vhodné pro rodinu, protože domy budou obklopeny parkovou úpravou s dětským hřištěm. Výstavba domu B5, B6 obsahuje byty všech velikostí, včetně balkonů, předzahrádek, sklepních kójí a podzemních garáží.

Základní údaje

Příjezd
BetonDlažba
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
172
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
61m2
Užitná plocha
61m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
1
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Ondřej Cibulka
Bc. Ondřej Cibulka
Zobrazit
kontakt
První chodská develop, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé