Sousedé
(1/21)
5 575 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a všech poplatků spojených s prodejem
ID nemovitosti:347128
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:82 m2
Plocha pozemku:82 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme bytovou jednotku 2+KK o celkové ploše 82 m2 s nádhernou terasou (19 m2) s výhledem do zahrady . Bytová jednotka se nachází v domě spolu s dalšími dvěma jednotkami a je umístěna v 1.NP. Do bytu vstoupíme přes vstupní halu cca 10 m2. Z tohoto prostoru se dostaneme do koupelny 4 m2, ve které najdeme jak vanu tak sprchový kout. Dalšími dveřmi se pak do "komory", ve které můžete schovat opravdu cokoliv. (8m2) WC je samostatné a je zde umístněn (plynový kotel na vytápění a ohřev TUV. Je přístupné z haly stejně jako ložnice 16m2. Poslední dveře ze vstupní haly vedou do kuchyně, která je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporákem a lednicí. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem a mají spolu úctyhodnou plochu 38,5 m2. V obývacím pokoji je nainstalována klimatizace, kterou si v zimě můžete i přitápět. Třešničkou je pak terasa, která je přístupná s obývacího pokoje. Spolu s bytovou jednotkou získáte kryté parkovací stání za uzamykatelnou bránou, dále pak podíl na společných částech domu a zahrady. Součástí zahrady je i koupací jezírko. Poloha domu zajišťuje naprosté soukromí pro obyvatele bytových jednotek. Projděte si galerii a domluvte si se mnou prohlídku. A pokud se ptáte, kde se bytová jednotka nachází je to v obci Šitbořice. Šitbořice leží 25 kilometrů jihovýchodně od Brna. Najdete zde plnohodnotnou školu 1.-9. třída. Mateřskou školku. Několik restaurací a obchodů. Samozřejmostí je autobusové spojení s okolním světem :-). Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte a zavolejte. Rád vás bytem provedu a můžeme se spolu pobavit o všem co vás zajímá.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
347128
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
82m2
Užitná plocha
82m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Petr Motyčka
Bc. Petr Motyčka
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Delta

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé