Sousedé
(1/22)
6 400 000 Kč
ID nemovitosti:N06194
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Datum aktualizace:23. února 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Posledních 6 volných bytů s panoramatickým výhledem na Zlín a okolí. Elite real service s.r.o., Vám nabízí prodej nové bytové jednotky 2+kk C 5.2 v 5. NP v unikátním projektu Park Tower Zlín s nadčasovou baťovskou architekturou. Dispozice 2+kk je pouze orientační, bytová jednotka se nabízí jako otevřená varianta "open space" . Dispozici jednotky Vám postavíme na míru. Bytový projekt nabízí luxusní bydlení s nádechem Ameriky. Plocha jednotky je 65,70 m2 (bez terasy).
Kolaudace bytu Shell/core v 3/2024. Dispozici nové jednotky a design si můžete upravit dle vlastních požadavků. Postavíme Vám byt přímo podle vašich představ na základě odsouhlasené projektové dokumentace.
Bytový projekt vzniká na exkluzivní adrese v samotném srdci města Zlína na ulici Lorencova s přímým napojením na hlavní třídu Tomáše Bati.
V rámci projektu Vám nabízíme nejmodernější technologie, prvotřídní materiály, designové vybavení, neopakovatelné panoramatické výhledy na Zlín, možnost soukromého parkování, 2 rychlovýtahy, úklidové služby, služby recepce, fitness, vymezený prostor pro mytí kol a domácích mazlíčků, párty terasu, vysokorychlostní připojení k internetu a další.
Nabízíme klientům služby vlastního hypotečního centra s výhodami, které jsme pro Vás s bankovními ústavy připravily. Zajistíme Vám bezplatně financování nemovitosti. Kupte si nové nízkonákladové bydlení - bytový dům je zařazen do energetické třídy B.
Výjimečná investiční příležitost koupě nového bytu na dobré adrese. Pro investory zajišťujeme bezplatně následný pronájem, případně i správu nemovitosti. Doporučujeme osobní jednání a prohlídku výstavby - volejte makléře. Bližší informace k bytovému projektu a největší nabídku novostaveb - nových bytů, bytů na prodej, bytů k pronájmu - naleznete na našich webových stránkách.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
N06194
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Patro
4. patro
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Gaďourek
Zdeněk Gaďourek
Zobrazit
kontakt
Elite real service s.r.o.

© 2024 Sousedé