Sousedé
(1/15)
3 549 000 Kč
ID nemovitosti:20306
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Podlahová plocha:55 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud potřebujete, toužíte nebo si chcete vyplnit své přání o bydlení v krajském městě Jihlavě nebo využít příležitost k výhodnému investovaní do nemovitosti v centrální části krajského města, prověřte tuto možnost.
Dovolujeme si Vám nabídnout atypicky řešený, kompletně zrekonstruovaný, podkrovní byt 2 + kk (55,3 m) ve čtvrtém patře bytového domu na třídě Legionářů. Bytová jednotka je orientovaná jihovýchodním směrem. Kuchyň je vybavena linkou s vestavěnými spotřebiči. Součástí prodeje je stávající vybavení bytové jednotky a zakázkové nábytkové prvky. K bytu náleží sklepní kóje a společný skladovací prostor vedle bytové jednotky. Vytápění bytu a ohřev vody jsou řešeny vlastním plynovým kotlem. Střešní okna jsou vybavena elektrickými vnějšími žaluziemi.
Nemovitost doporučujeme jak z hlediska kvalit samotného bytu a domu, tak vzhledem k lokalitě, která poskytuje veškerou infrastrukturu krajského města. Byt bude volný od 1. září tohoto roku, v podstatě k okamžitému nastěhování. Všem zájemcům rádi poskytneme a zajistíme plnohodnotný realitní servis s bezplatným finančním poradenstvím včetně výběru bankovního ústavu.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala a chcete se o ní dozvědět více informací, případně si ji prohlédnout, můžete nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poskytneme naše realitní služby.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
20306
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
55m2
Obytná plocha
55m2
Užitná plocha
55m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Dalibor Schrek
Dalibor Schrek
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé