Sousedé
(1/14)
2 290 000 Kč
ID nemovitosti:19720
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:49 m2
Podlahová plocha:49 m2
Datum aktualizace:11. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk nacházející se ve třetím podlaží bytové domu v Třešti, na ulici Jungmannova. Je situován ve zděném dvoupodlažním udržovaném domě, na kterém proběhla kompletní revitalizace. K bytové jednotce náleží i podíl na společné zahradě. Naše mateřská finančně-poradenská firma Fincentrum, a.s. Vám nabízí vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme optimální financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
ID nemovitosti
19720
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
49m2
Obytná plocha
49m2
Užitná plocha
49m2
Patro
-1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Maryška
Miroslav Maryška
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé