Sousedé
(1/11)
4 990 000 Kč
ID nemovitosti:19523
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:67 m2
Podlahová plocha:67 m2
Datum aktualizace:21. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

SLEVA!
Láká Vás představa bydlení v nádherném bytě, který se jen tak nevidí? Upřednostňujete spíše klidnější lokalitu? Milujete turistiku či lyžování? Pak jsou tyto řádky určené právě pro Vás. Představuji Vám byt 2+KK (67 m) ve zděném domě v obci Žacléř - Bobr, který čeká na svého nového majitele. Tento krásný byt aktuálně prošel kompletní a nákladnou rekonstrukcí a to včetně elektřiny, odpadů, podlah, omítek, kuchyňské linky se značkovým vybavením a mnoho dalšího.
Teplo domova Vám zajistí centrální kotelna s tepelným čerpadlem.
Na co se můžete těšit? Podlahové topení v celém bytě, sauna, vlastní parkovací stání, zahrada s bazénem a mnoho dalšího. Také dům je již ve zcela novém kabátě. Aktuálně je dokončená rekonstrukce chodby, nová střecha a odizolování domu. Díky vynikajícím schopnostem našich finančních specialistů, pro Vás zařídíme bezkonkurenční financování a mnoho dalších výhod dle Vašich potřeb. Přijďte se podívat na svůj nový domov. Bude se na Vás těšit makléř Václav Jančík.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
110 V230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19523
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
67m2
Obytná plocha
67m2
Užitná plocha
67m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Václav Jančík
Václav Jančík
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé