Sousedé
4 790 000 Kč
ID nemovitosti:18766
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Podlahová plocha:73 m2
Datum aktualizace:1. května 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

V bytovém projektu Rezidence Moskevská v Karlových Varech nabízíme k prodeji byt 2 + kk v 3.NP objektu o velikosti 73 m2. Byt má dispozici kuchyně s obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou. Velkým nadstandardem je technická místnost s přípravou připojení k pračce a sušičce. Součástí ceny je také sklepní kóje o velikosti 3 m2 a možnost přikoupení parkovacího stání v uzavíratelném vnitřním bloku objektu.

Rezidence Moskevská, tento moderní developerský projekt uprostřed Karlových Varů, Vám nabízí příjemné rezidenční bydlení ve 14 nových bytech o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a dva nadstandartní loftové byty, 15 parkovacích míst a prostorné sklepní kóje. Každý byt má svou vlastní terasu či balkon.

Byty v Rezidenci Moskevská jsou situovány v moderním malopodlažním rezidenčním domě o celkové ploše 1600 m2 čítajícím pět nadzemních podlaží s výtahem. Dva byty 3 + kk v 1NP mají prostornou zahradu s vlastním parkovacím stáním a soukromým vjezdem. To vše o velikosti 200 m2.

V objektu se nachází ve 4. NP a 5.NP také dva luxusní loftové byty, každý o velikosti 180 m2, s galerií a vlastní terasou. Velkou výhodou je uzavřenost celého komplexu ve vnitrobloku s vlastním vjezdem a parkovacím stáním.

V těsné blízkosti se rozkládají parky a pěší stezky, veškerá občanská vybavenost je v dochodové vzdálenosti. V Rezidenci Moskevská je pro Vás připraveno bezpečné, moderní a nadstandardní bydlení v klidné lokalitě, avšak v centru Karlových Varů.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
18766
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
73m2
Obytná plocha
73m2
Užitná plocha
73m2
Plocha balkonu
3m2
Patro
2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Adam
Lukáš Adam
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé