Sousedé
(1/22)
5 890 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK.
ID nemovitosti:18268
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:79 m2
Podlahová plocha:79 m2
Datum aktualizace:6. května 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Většinou hned při vstupu víte, zdali je to místo, kde chcete strávit zbytek svého života. Zde ale ucítíte ještě něco, díky čemuž si byt zamilujete a nebude se Vám chtít ani odcházet.

To, že se můžete rovnou nastěhovat, jelikož byt prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí se včetně vybavení, jste poznali už na fotkách. Znalci dobrého jídla jistě ocení prostornou kuchyň, kde jim můžou vznikat ty nejlepší recepci přímo pod rukami. Díky rozšíření původního 1+kk na 2+kk o ploše 79 m2 zde máte tolik místa, že si můžete v klidu zatancovat polku či valčík. A pokud si chcete na chvíli odpočinout na čerstvém vzduchu, stačí seběhnout pár schodů do dvora, kde můžete využít společnou pergolu na brzké letní grilovačky.

Lokalita je jasná - centrum Pardubic, vše na dosah ruky, není tady o čem.

Tento byt ale skrývá ještě mnoho dalších možností, které Vám ráda osobně sdělím na prohlídce. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči....Budu se na Vás těšit, Vaše makléřka, Tereza Mazánková.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
18268
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
79m2
Obytná plocha
79m2
Užitná plocha
79m2
Plocha balkonu
3m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Mazánková
Tereza Mazánková
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé