Sousedé
(1/16)
...
6 990 000 Kč
ID nemovitosti:25214
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Datum aktualizace:19. listopadu 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie132 kWh/m2

Popis nemovitosti

prodej bytu 2KK, 50m2, v centru Harrachova v moderním komplexu bytů Apartmány Čertovka. Byt je naprosto ojedinělý svým krásným výhledem na Čertovu horu a skokanské můstky. Celý komplex Apartmány Čertovka patří mezi nejmodernější ubytovací zařízení alpského stylu v Harrachově. Apartmány mají jedinečnou polohu v centru města. Ostatní apartmánové komplexy jsou umístěné na vzdálených okrajích Harrachova nebo nemají žádný výhled.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem je orientován na jih s výhledem a velmi příjemným balkónem. Prostorná ložnice orientována na sever směrem do lesa. Dále v bytě najdeme velmi praktický úložný prostor - kumbál. Dlouhá chodba poskytuje prostor pro skříně a věšáky. Celý byt je velmi příjemný, klidný a slunný. V ceně bytu je garážové stání v suterénu domu, u kterého je velký sklep na lyže, kola ....Výtah v domě dodává bydlení patřičný komfort.

Velmi zajímavé pro kupující, kteří chtějí byt užívat jak pro vlastní potřebu, tak na pronájem je, že apartmán má funkční www stránky s rezervačním systémem a zavedenou klientelou hostů, kteří se pravidelně vracejí do tohoto apartmánu. Vzhledem k tomu, že apartmán je prodáván plně vybavený, se jedná o ideální investiční příležitost. Doporučuji prohlídku tohoto ojedinělého bytu a nasát příjemnou a klidnou atmosféru bytu ale i celého města Harrachov. Ev. číslo: 25214. Bližší informace Vám sdělí Mgr. Martin Čapek, 774 581 666, capek@reality11.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
25214
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
50m2
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Martin Čapek
Mgr. Martin Čapek
Zobrazit
kontakt
Reality 11

© 2023 Sousedé