Sousedé
(1/25)
dron a
3 070 000 Kč
ID nemovitosti:241708
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:99 m2
Datum aktualizace:8. března 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Prodej novostavby ateliéru 2+kk (o velikosti 32,5 m2) v Ohrazenicích, ulice Hradišťská. Ateliér se nachází ve druhém nadzemním podlaží (přízemí) cihlového domu. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC. Ateliér 2+kk je orientovaný na jižní (ložnice) a západní stranu (obývací pokoj s kuchyní). V Ateliéru je dostatek světla a sluníčka díky velkým proskleným oknům.

Ateliér má velmi nízké náklady na vytápění a ostatní provoz. V ateliéru je podlahové elektrické vytápění. V každé místnosti je termostat, topení se může regulovat zvlášť v každé místnosti. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem. Podlahy: dlažba (chodba, koupelna), vinyl (obývací pokoj s kuchyňským koutem).

Dům je postaven z cihel Porotherm 240 mm, zateplený polystyrenem (stěny 160 mm, střecha 320 mm). V bytovém domě jsou pouze 4 bytové jednotky. V domě je optický kabel od firmy SPCom. Průkaz energetické náročnosti je ve skupině B. K bytu patří parkovací stání před domem a venkovní sklad o velikosti 1,8 m2.

Ohrazenice je část města Pardubice nacházející se na SZ města. Ze západu je ves oddělena od části Doubravice rychlostní silnicí a železniční tratí Pardubice – Hradec Králové, z jihu od Trnové silnicí Pardubice – Lázně Bohdaneč a z východu přímo sousedí s obcí Staré Hradiště.
Ves má dobrou občanskou vybavenost. Přímo v Ohrazenicích se je malý obchůdek a v docházkové vzdálenosti se nachází hypermarkety Globus, Albert a BauMax. Dále tam najdete praktického, zubního a dětského lékaře, lékárnu.
Ohrazenice mají dobré dopravní spojení, několikrát za hodinu tam zajíždí spoje pardubických městských autobusových linek č. 13 a 17. Po okraji obce prochází železniční trať Pardubice – Hradec Králové a na místní zastávce, Pardubice-Semtín, staví všechny osobní vlaky v obou směrech.
V Ohrazenicích je MŠ a ZŠ se sportovními třídami zaměřenými na fotbal.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
241708
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
33m2
Užitná plocha
33m2
Místností
2
Patro
1. patro
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Markéta Vašatová
Markéta Vašatová
Zobrazit
kontakt
Markéta Vašatová

© 2024 Sousedé