Sousedé
(1/25)
DSC04137
4 490 000 Kč
ID nemovitosti:241695
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Datum vložení:9. ledna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej nový, zděný, právě kolaudovaný byt 2+kk s balkónem v ulici Okrová v Náchodě – Na Vyhlídce. Jde o velmi žádanou část města s nádherným výhledem na zámek a zámecký park. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží zděné budovy s výtahem. Byt je v osobním vlastnictví, jeho celková výměra vč. příslušenství a svislých konstrukcí činí 60,4 m2 a to vč. sklepa.

Byt je orientován na jih (balkón s obývákem) a na sever (ložnice). Dispozice bytu je: chodba, koupelna se sprchovým koutem a topným žebříkem vč. WC, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na balkon, balkón, sklep v suterénu budovy. V pokojích jsou plovoucí podlahy, v chodbě, koupelně a na balkóně je dlažba. Návrhu velikosti bytů, resp. jednotlivých místností, byla věnována velká pozornost. Výsledkem jsou uživatelsky hodnotné půdorysy s pečlivě voleným rozmístěním a orientací hlavních obytných místností. V bytě není zabudovaná kuchyňská linka. Na fotkách uvádíme návrh kuchyně (nákres odpovídá realitě a přípravě sítí, k tomuto je zhotoven plánek s kótami) a ukázku náladové vizualizace bytu ohledně představy o prostoru.

Sítě jsou následující: rozvody STA, internet, vytápění i ohřev vody dálkově, elektřina. Jedním ze základních cílů bylo také vytvořit funkční budovu s minimálními provozními náklady – energetická třída B. Budova tedy splňuje energetickou třídu B v průkazu PENB. Přikoupit parkovací stání (venkovní, vnitřní) není možné.

V blízkosti bydlení se nachází školka, škola, nemocnice, sportovní a kulturní zařízení. Bezprostředně u domu je dětské hřiště, sportovní hřiště s kurtem a workoutovým koutem. Lokalita je velmi žádaná díky svému okolí plnému zeleně, klidových zón a sousedství s dalšími novostavbami.

Možnost financování i úvěrem – zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
241695
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
57m2
Užitná plocha
57m2
Plocha balkonu
4m2
Místností
2
Patro
4. patro
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Markéta Vašatová
Markéta Vašatová
Zobrazit
kontakt
Markéta Vašatová

© 2024 Sousedé