Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/15)
Bez popisku
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N76394
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Datum vložení:18. února 2018
Datum aktualizace:24. března 2018
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej, Byt 2+kk+L, 54,4m2, Klatovy III - Realitní společnost České spořitelny nabízí exkluzivně k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+KK+L v ulici Čechova v Klatovech. Nabízená jednotka o celkové výměře 54,4m2 je situovaná ve 4.nadzemním podlaží a sestává z obytné místnosti s kuchyňským koutem, ložnice, komory, předsíně koupelny vybavené sprchovým koutem a společně umístěným WC a lodžií. Podlahové plochy jsou opatřeny keramickou dlažbou a laminátovými (plovoucími) podlahami. Samozřejmostí jsou plastová okna, která významným způsobem prosvětlují byt. Dodávky teplé vody a tepla jsou dálkové. Společné prostory, chodby a schodiště, doplňují rozsáhlé prosklené prvky a tyto doplňuje instalovaný moderní, bezhlučný výtah. Přízemí domu tvoří technický suterén. Vzhledem k tomu, že se jedná o nabídku novostavby objektu (kolaudace 2014), přičemž bylo použito při výstavbě moderní stavební technologie a materiály, jedná se o byt s výrazně nízkými náklady spojených s užíváním nemovitosti. Byt je velice hezký, útulný a příjemný. Bytový dům se nachází v klidné části města zvané Pod Hůrkou, v blízkém sousedství centra města Klatovy s návazností na kompletní občanskou vybavenost a v přímém dosahu dopravní obslužnosti a návaznosti na dopravní infrastrukturu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem České spořitelny, případně alternativním výběrem bankovní společnosti a produktu dle vlastního výběru zájemce o koupi. Veškeré uvedené služby klientům zprostředkujeme. Doporučuji prohlídku.
Byt 2+kk+L Čechova ul. k nastěhování 6/2019.
Informace v RK.

Základní údaje

ID nemovitosti
N76394
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Patro
3
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Romana Sladká
Romana Sladká
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost České spořitelny / Jura ex alto

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Realitní společnost České spořitelny / Jura ex alto, Náměstí Republiky 235/36 Plzeň, IČO: 29119154.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.