Sousedé
(1/12)
4 700 000 Kč
ID nemovitosti:N00271
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:93 m2
Datum aktualizace:5. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představuji k prodeji byt 2+kk ve vile ( jednotka vymezená prohlášením vlastníků) o užitné ploše 93 m2 ve 3.patře ulice Vrázova, Karlovy Vary -Tuhnice.
Vstup do domu je přístupný z ulice Vrázova (parkovací možnosti pro vozidla). Krásně rekonstruovaný byt s originální dispozicí.
Byt je řešen jako jedna velká obytná místnost s kuchyní, jídelnou a obývacím prostorem. Dále je vstup do ložnice a luxusně řešené koupelny se sprchovým koutem, WC včetně umyvadla. Plynový kotel pro etážové topení je v samostatné místnosti. Jedna linie oken směřuje do lesa, obývací pokoje jsou s výhledem na sousední vily a obytné domy.

Tato část města patří mezi jednu z nejlepších lokalit pro klidné bydlení, Dětské hřiště odděluje zahradu a ulici od lázeňských lesů pro procházky a cyklostezky. Přitom v dosahu veškeré občanské vybavenosti, a pěšky i do lázeňského území. V bezprostřední blízkosti jsou školy, základní, mateřská školka, základní obchody (potraviny, pekárna, Penny market), zastávka MHD, v docházkové vzdálenosti Poliklinika, Magistrát města K. Vary, Okresní soud, pojišťovny, banky, v docházkové vzdálenosti rovněž KV Aréna, bazén, sauny.

Velmi útulný byt s art – designovým vybavením pro náročné /lze po domluvě odkoupit/ ve vynikající poloze, je pro Vás připraven k okamžitému užívání. Rád Vás touto zajímavou nemovitostí provedu. Těším se na viděnou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
N00271
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
93m2
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
93m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Lojda
Martin Lojda
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Dagmar Jánská

© 2023 Sousedé