Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
18 500 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:8880199
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:67 m2
Datum vložení:23. února 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji výjimečnou nemovitost na realitním trhu. Jedná se o bytovou jednotku s dispozicí 2+kk a výměrou podlahové plochy 67 m2 s prestižní adresou Praha 1, Pařížská ulice.. Bytová jednotka je součástí rohového domu, který se nachází na křížení ulic Pařížská a Široká. Dům byl vystavěn kolem roku 1905 -1906 a ponechal si všechny prvky své doby. Velmi citlivě, a s nenarušením působivého genia loci, byl rekonstruován a opravován tak, aby vyhovoval nárokům současného života a bydlení. To se týká také vsazení výtahové šachty do středu chodby domu s jinak dominantním schodištěm. Samotný byt je situován ve 4. nadzemním podlaží a vstup do něj vede přes vysoké, dřevěné, dvoukřídlé vstupní dveře, které se opakují v každém dalším podlaží. Přes vstupní zádveří společné pro další byt na patře, se přichází do bytu s atypickým půdorysem dvou vzájemně propojených místností, z nichž každá plní jinou funkci svého užívání. První, společenská, je vybavena jednoduchou kuchyňskou linkou a chytře zabudovaným plynovým kotlem. Zcela nepřehlédnutelným prvkem je zachovalý „freskový strop“ s ozdobným lustrem uprostřed. Vysoká špaletová okna spolu s vysokými stropy dávají této místnosti ale i celému bytu přirozenou světlost a pocit většího prostoru. Důležitou další místností je pak koupelna s wc přístupná právě z této místnosti. Odděluje ji prosklení zatmavených dveří. Celá koupelna je pak v antracitových barvách velkoformátových dlaždic. Druhá obytná místnost bytu, klidová, je oddělena širokými dveřmi. Obdélníkový půdorys místnosti pozitivně narušuje výklenek svedený do rohu domu a místnosti. To je také prostor, kde je možné nejen odpočívat v křesle při čtení knihy, ale také je zde jedinečný výhled na obě strany ulice a synangogu. Vysoký strop místnosti je zde pro změnu zdobně vymalován a doplněn lustrem v jeho středu. K bytu dále patří malá šatna hned při vstupu a také sklepní kóje v suterénu domu. Příjemným je také velmi nízká režie bytu a dostatečný fond oprav, zajišťující bezproblémovou údržbu celého domu. Parkování je možné, díky rezidentským kartám, přímo v ulici před domem. V pochozí vzdálenosti je také možné, využít veřejných krytých parkovacích stání. A tak jako Londýn má svou New Bond str a Paříž Champs elysées, tak Praha má svou Pařížskou. Je zde zastoupeno hned několik prestižních módních značek, doplněných příjemnými kavárnami a historickými památkami na dosah. Ulice Pařížská je jednou z nejprestižnějších adres ve městě, a byty k prodeji se zde prakticky nenabízí. Proto pokaždé, když se taková nabídka objeví, je to vždy jedinečná příležitost k bydlení a zcela jistě zajímavá možnost investice. Byt je volný a ihned k dispozici.Možné financovat hypotékou. Více info u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMetroMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
ID nemovitosti
8880199
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
67m2
Užitná plocha
67m2
Místností
4
Patro
2. patro
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Vilímková
Jana Vilímková
Zobrazit
kontakt
Vilímek Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Vilímek Reality, Na Pankráci 1062/58 Praha, IČO: 45296081.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.