Sousedé
(1/14)
2 800 000 Kč
ID nemovitosti:N120905
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v osobním vlastnictví v České Kubici. Byt se nachází v prvním patře bytového domu a je v udržovaném stavu. K bytu náleží 2x sklepní koje. Velmi zajímavá nabídka ke klidnému bydlení, či jako investice. Fond oprav 1.050 Kč. Topení elektrickým kotlem, TUV-bojler. Spolu s bytovou jednotkou se prodává právo na užívání zahrádky u domu o výměře 187m2 se zahradní chatkou. Možno financovat hypotečním úvěrem. Vřele doporučujeme!
Nabízíme k prodeji byt 2+ kk v osobním vlastnictví v České Kubici v okrese Domažlice. Byt se nachází v prvním patře bytového domu postaveného z cihel, a je v udržovaném stavu. K bytu náleží 2x sklepní koje. Fond oprav 1050 kč. Topení elektrickým kotlem, TUV - bojler. Spolu s bytovou jednotkou se prodává právo na užívání oplocené zahrádky hned u domu o výměře 187m2 se zahradní chatkou. Česká Kubice nabízí klidné prostředí a blízkost rekreačních aktivit.
Přímo v obci je krytá sportovní hala, fotbalový stadion a za 5 minut jste autem v Babylonu, kde se nachází přírodní koupaliště. Velmi zajímavá nabídka ke klidnému
bydlení, nebo dojíždění pouhých 6 km za prací do Furth im Wald v Německu, či jako investice. Možno financovat hypotečním úvěrem. Vřele doporučujeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N120905
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Místností
2+kk
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Kratochvíl
Jan Kratochvíl
Zobrazit
kontakt
INSTINKT REALITY s.r.o.

© 2024 Sousedé