Sousedé
(1/11)
Rezervace
3 993 400 Kč
ID nemovitosti:N03636
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Prodej nových bytů v atraktivní lokalitě na Šibeníku úspěšně pokračuje. Navazujeme na dokončenou první etapu a zahajujeme prodej bytů ve druhé etapě. Stavba začne na jaře 2023 a nové byty budeme předávat koncem roku 2025. Projekt Šibeník II nabídne byty s dispozičním řešením 1+kk až 4+kk a také investiční ateliéry o ploše 30-45 m2. Koncepce nízkopodlažních bytových domů je architektonicky řešena tak, aby svým obyvatelům poskytla zázemí pro rodinný život a zároveň plnila požadavek nadčasovosti, elegance, funkčnosti a vysokého komfortu. Využijte možnosti rezervace Vašeho bytu za zaváděcí ceny. Nabízíme výhodné platební podmínky - po celou dobu výstavby vám stačí uhradit pouze 20% z ceny bytu, doplatek kupní ceny počká až po dokončení stavby a kolaudaci. Smluvně dohodnuté ceny garantujeme.
Šibeník je ideální adresa odkud máte všude blízko. Lokalita mezi ulicemi Na Šibeníku, tř. Míru a tř. Jiřího Pelikána je umístěna v širším centru Olomouce s výborným dopravním spojením MHD i napojením mimo město na Brno a Mohelnici. Pěšky lze využít procházku městskými parky na náměstí za kulturou. Školy, školky, lékařská péče i obchody jsou v bezprostřední blízkosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
N03636
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
58m2
Užitná plocha
58m2
Plocha balkonu
6m2
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Roman Wurzel
Roman Wurzel
Zobrazit
kontakt
JTH Group a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé