Sousedé
(1/4)
prodáno
Poznámka k ceně: Rezervační poplatek 50.000,-Kč
ID nemovitosti:N02728
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2021
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Prodej nových bytů v atraktivní lokalitě na Šibeníku úspěšně pokračuje - prodáno 70%. V městské části Olomouce mezi ulicemi Na Šibeníku a třídou Míru byla začátkem roku 2019 zahájena výstavba tří bytových domů (181 bytových jednotek) o čtyřech nadzemních podlažích. Kolaudace prvního domu (C3) již byla zahájena a první majitelé se budou stěhovat letos v květnu. Stavební dokončení dalších domů je plánováno na květen 2021 (dům C2) a srpen 2021 (dům C1).
Projekt nabízí byty s dispozicí od 2+kk do 4+kk a koncepce bytových domů je architektonicky řešena tak, aby svým obyvatelům poskytla zázemí pro klidný život a zároveň plnila požadavek nadčasovosti, elegance, funkčnosti a vysokého komfortu. Součástí výstavby je malé dětské hřiště a parková úprava okolních pozemků, co ocení především rodiny s dětmi. Dále vznikne v blízkosti prodejna potravin, polyfunkční dům s prostorami pro poskytování služeb a dvě administrativní budovy.
# Pravidelně pořádáme dny otevřených dveří. Termíny s předstihem zveřejníme. #

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
N02728
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
74m2
Užitná plocha
70m2
Patro
1. patro
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Roman Wurzel
Roman Wurzel
Zobrazit
kontakt
JTH Group a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé